Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyučujeme

40243120_1797563750291519_7826480953722667008_n.jpg

 

KARATEDO SHOTOKAN - začátečníci chlapci i děvčata od 5 do 15 let. Tréninky 2x týdně, PO a ST od 17 do 18h. v našem CZECH DOJO (Jungmanova 186, Písek - vnitroblok). Zápisné na školní rok 5900,-

KARATEDO SHOTOKAN  je jedno z nejkrásnějších, nejúčinnějších, ale zároveň i nejnáročnějších bojových umění, KTERÉ SE STALO NOVÝM OLYMPIJSKÝM sportem. Ovládnout karate může pouze ten, kdo se naučí nejprve ovládat sám sebe a je ochoten trpělivě krůček po krůčku zdokonalovat své dovednosti. V tomto úsilí Vám mohou pomoci naši kvalifikovaní trenéři. (Shihan Karel Kolerus 6th Dan KARATE, 2. Dan JU JUTSU, 1. Dan ALLKAMPF JITSU. Sensei Jaroslav Buzek 1.Dan KARATE. Sempai Štěpán Chvátal 1.Dan. KARATE. Sempai Tomáš Buzek 1.Dan KARATE)

dsc_5526_crop.jpg

img_0805.jpg

KARATEDO SHOTOKAN - PRO DOSPĚLÉ ZÁJEMCE - Muži i ženy, toto karate bude doplněno o praktické prvky a jeho využití v sebeobraně s doplňujícíma technikama z JU JUTSU, MMA (smíšená bojová umění), a BOXU. Tréninky 2x týdně, ÚT a ČT od 18.30 do 20.00h. Na stejném místě v CZECH DOJO. Zápisné na školní rok 5800,-. Učit Vás bude osobně zakladatel KARATE v Písku (založeno 12.9. 1988!) Shihan Karel Kolerus

img_9827.jpg

dsc_5573_crop.jpg

Rodiče se byli podívat na karate:
Přítel se mě zeptal: "Proč pořád platíš tolik peněz za to, že tvoje děti dělají karate?"
No, musím přiznat, že neplatím za karate pro své děti; Mně osobně je karate úplně jedno.
Takže pokud neplatíš za karate, za co platíš?
"Platím za tu dobu, kdy jsou moje děti tak unavené, že nezačnou kouřit.
»Platím, protože se moje děti naučí disciplíně.
»Platím, protože se moje děti učí starat o své tělo.
»Platím, protože se moje děti naučí pracovat s druhými a být dobrými spoluhráči.
»Platím, protože se moje děti učí zvládnout zklamání, když nedostanou pás, na který ony doufaly, že mají ale zjistí, že stále je třeba tvrdě pracovat.
»Platím, protože se moje děti naučí vytvářet si cíle a jich dosahovat.
»Platím, protože se mé děti naučí, že to trvá hodiny a hodiny a hodiny tvrdé práce a odborné přípravy k dosažení černého pásu, a že úspěch nepřijde přes noc.
"Platím za příležitost, kterou mají a až budou mít své děti, aby měly přátelství, které vydrží po celý život.
Mohl bych pokračovat dál a dál, ale zkrátka neplatím za karate; Platím za příležitosti, při kterých Karate v mých dětech rozvíjí vlastnosti, které jim budou sloužit po celý jejich život a dají jim příležitost pomáhat tvořit dobré životy druhých.
A z toho, co jsem zatím viděl vím, že je to dobrá investice."